İNDİRİMLİ ELEKTRİK NASIL KULLANILIR?

Serbest Tüketici Olarak Elektrik Faturanızda İndirin Kazanabilirsiniz!

İndirimli Elektrik ile Elektrik Tasarrufu

Elektrik tasarrufu yapmak, gerçek kişilerin yanı sıra tüzel kişiler yani ticarethaneler için de son derece önemlidir. Bu nedenle kullanıcılar, daha az ödemek üzere farklı elektrik şirketlerini araştırır. İndirimli Elektrik ile uygun fiyata elektrik hizmetlerine sahip olmak mümkündür. Yıllardır sektörde hizmet veren firma, kullanıcılarına sunduğu imkânlar ile büyük oranda tasarruf sağlanmasında etkilidir.

İndirimli Elektrik Nedir?

İndirimli Elektrik kurumu, 2001 senesinden beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Perakende elektrik satıcısı olan şirket, enerji üreten şirketlerden elektriği satın alır ve dağıtımcılar üzerinden kullanıcılara satar. Elektrik satımında görevli olan bu elektrik firması tüketiciler ihtiyaç duyduğu takdirde onlar ile iletişime geçer. İndirimli Elektrik’in görevi elektrik dağıtıcıları ve satıcıları ile birlikte tüketici arasında bağlantı sağlamaktır. Doğayı da düşünerek hareket eden firma, en uygun elektriği kullanıcılarına sunmak için çaba harcar.

Neden İndirimli Elektrik Üzerinden Hizmet Almalıyım?

İndirimli Elektrik, diğer perakende elektrik sağlayıcıları ile kıyaslandığında müşterilerine çok avantajlı teklifler sunar. Aynı zamanda maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen İndirimli Elektrik’i seçmek için çok sayıda neden bulunur.

Öncelikli olarak bu elektrik firması online olarak da çalışıp işleri kolaylaştırmayı hedefler. Kullanıcılar ile iletişim konusuna büyük önem veren şirket, bu nedenle diğer firmalar gibi karmaşık politikalara sahip değildir. Online olması İndirimli Elektrik ile çalışmayı daha hızlı ve pratik hale getirir. Müşteriler iletişime geçmek istediği takdirde kolaylıkla e-mail gönderebilir ve kayıt prosedürleri ile vakit kaybetmeden direkt temas kurabilir. Üstelik İndirimli Elektrik internet sitesi üzerinden yaptığınız tasarruf oranını kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitedeki indirimli elektrik hesaplama tablosuna göz gezdirmek. Böylelikle ister aylık ister yıllık olarak ne kadar kar ettiğinizi öğrenerek tasarruf miktarına birebir olarak tanıklık edebilirsiniz.

İndirimli Elektrik ile Abonelik Değiştirme Süreci

İndirimli Elektrik abonelik değiştirme süreci son derece basittir. Diğer şirketlerin aksine pratikliği benimseyen bu elektrik firması ile çalışmak için yapacağınız tek şey internet üzerinden bilgilerinizi göndermektir. Online olarak internet sitesinden süreci başlatın ve gerisini İndirimli Elektrik’e bırakın. Aynı zamanda İndirimli Elektrik, kullanıcılarını gereksiz olarak aramalar ve e-mailler ile meşgul etmez. Gerektiği takdirde müşteriler, kolaylıkla İndirimli Elektrik telefon numarası ve e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilir. Kullanıcılar, diledikleri zaman 7 gün 24 saat firmanın müşteri hizmetlerinden yararlanabilir.

İndirimli Elektrik ile Tasarruf Etmek

İndirimli Elektrik, online olarak elektrik satan bir şirket olduğu için masrafların büyük bölümünden feragat eder. Kullanıcılar da bu sayede uygun fiyatlara elektrik hizmetinden yararlanma imkanına sahip olur. İndirimli Elektrik’in misyonu, yüksek kaliteli hizmeti ucuz fiyatlara sunmaktır. Elektrik tüketiminizi azaltmadan daha az ödemek mümkün hale gelir. Elektronik eşyaların her geçen gün daha uzun süre kullanılması, yeni teknolojik aletlerin hayatımıza girmesi enerjiye olan ihtiyacın artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle iş yerlerinin yanı sıra evlerde de sürekli cihaz kullanımı, daha az elektrik kullanmaktan ziyade tüketicileri tasarruf metotlarına yöneltmiştir. Siz de ihtiyaçlarınızdan kısmak yerine İndirimli Elektrik ile daha az ödeme imkanlarından yararlanın.

Elektrik Sayacını İndirimli Elektrik mi Okur?

Elektrik sayacının okunması pek çok kullanıcı için karmaşık bir işlemdir. Kullanıcılar, elektrik tedarik şirketlerini değiştirseler dahi sayacı okuyan şirket değişmez. Elektrik sayacını okuyan şirket her zamanki gibi sayacınızı okuduktan sonra faturayı İndirimli Elektrik’e sunar. Bu sayede müşterinin harcadığı birim elektrik miktarı tespit edilir. İndirimli Elektrik de verilere göre kullanıcı ile imzaladığı sözleşme neticesinde nihai ücreti hesaplayarak faturalandırma işlemini tamamlar.

Zaman Kaybetmeyin!

Serbest tüketici olarak indirimli elektrik kullanın!

İLETİŞİM