BAZ ENERJİ'E HOŞ GELDİNİZ!

Serbest Tüketici Olarak Elektrik Faturanızda İndirin Kazanabilirsiniz!

Serbest tüketici aylık elektrik masrafı ve ödediği miktar belli bir limiti aşan firma sahipleri için kullanılan isimdir.

Serbest tüketici sıfatına sahip olmak için aylık enerji giderinizin TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu ( EPDK)' nun belirlediği 150 TL ve üzeri elektrik masrafı olan vatandaş ya da şirket sahibi artık serbest tüketicidir ve belli farklı ayrıcalıkları mevcuttur.

Harcadığı elektriğin daha ucuza mal olması için başvuruda bulunmak gibi ayrıcalıkları olan serbest tüketici istediği elektrik dağıtım firmasıyla anlaşma ve elektriğinin yüzde otuzlara varan indirimlerle alabilme yetisine sahiptir.

Bu hakkı elde ettikten sonra istediği elektrik dağıtıcı firmasıyla anlaşarak hiçbir alışkanlığını ya da işlem prosedürünü değiştirmeden yalnızca aboneliğini değiştirerek TEDAŞ' ın abonelik yaptırımlarından çok daha uygun fiyata elektriğini kullanabilmektedir. Baz Enerji de piyasanın önemli ve tecrübe sahibi elektrik tedarikçilerinden biri olarak serbest tüketiciye elektriğini indirimli bir şekilde uygun tarifelerden yararlanmasını sağlayarak hizmet vermektedir.

Dolayısıyla serbest tüketici konumundaki kişi ya da kişiler, zaten yeterince fazla olan elektrik masraflarını bir miktar daha geriye çekerek belki de bir elemanın aylık masrafını çıkarabilmekte ve giderlerinde ciddi tasarruf elde edebilmektedirler.

Zaman Kaybetmeyin!

Serbest tüketici olarak indirimli elektrik kullanın!

İLETİŞİM